Wirtualne biuro i coworking w centrum Warszawy
sumup
SumUp jest wiodącym dostawcą mPOS – mobilnych rozwiązań do akceptacji kart płatniczych za pomocą smartfonów i tabletów w połączeniu z przenośnym czytnikiem kart.

SumUp jest obecny w 11 krajach Europy, jego centrala znajduje się w Berlinie a inwestorami są między innymi Groupon, American Express oraz hiszpański bank BBVA. Odział w Warszawie działa od 2013 przy ulicy Pięknej w Warszawie.

www.sumup.com

cake
Jesteśmy agencją interaktywną i studiem graficznym. Zajmujemy się wszystkim od tworzenia stron internetowych, poprzez przygotowywanie identyfikacji wizualnej firm aż po animację. Wiemy, że droga do serca Klienta prowadzi przez… stronę www

tel: 22 428 57 10
tel: 604 201 639
e-mail: biuro@cake.pl
www.cake.pl

brief
Magazyn Brief skierowany do ludzi przedsiębiorczych, do ludzi świadomie prowadzących i rozwijających biznes, tak zarządzających i pracujących w dużych przedsiębiorstwach i koncernach, jak i małych i średnich firmach.

tel: 22 424 04 43
e-mail: brief@brief.pl
www.brief.pl

upc-biznes-logo-rgb-hi
Naszym celem jest propagowanie i wspieranie postaw innowacyjnych.
UPC Biznes zapewnia każdej firmie, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności, atrakcyjne i wygodne rozwiązania telekomunikacyjne w korzystnej cenie. Elastyczne podejście UPC Biznes do przedsiębiorców, wysoka jakość usług i dodatkowe innowacyjne rozwiązania decydują o dużej popularności usług operatora wśród klientów biznesowych. Atutami oferty UPC Biznes jest szybki, stabilny szerokopasmowy Internet o prędkości do 180 Mb/s, pakiety minut na połączenia stacjonarne, komórkowe i zagranicę (do 44 państw w ramach abonamentu). Oferuje także atrakcyjne pakiety telewizyjne, w tym dedykowane rozwiązania dla hoteli oraz usługi dodatkowe do prowadzenia biura takie jak Microsoft Office 365. www.biznes.upc.pl