Wirtualne biuro i coworking w centrum Warszawy

Wirtualny adres w centrum Warszawy

Który krok w biznesie jest najtrudniejszy? Ten pierwszy. Każdy kolejny jest już znacznie łatwiejszy i przynosi wiele satysfakcji. Pozwól, że wesprzemy Cię w początkach realizacji Twoich zawodowych planów, oferując wirtualny adres lub też wirtualne biuro w prestiżowej lokalizacji w centrum Warszawy, pod którym będziesz mógł zarejestrować swoją firmę.

Wirtualny adres niesie za sobą wiele korzyści dla przedsiębiorców. Dzięki niemu możemy w odczuwalny sposób zredukować koszty związane z koniecznością wynajmu lokalu oraz zatrudnienia pracowników biurowych. Wirtualne biura umożliwiają zarejestrowanie swoje firmy pod swoim adresem, co zapewnia komfort i prestiż. Jesteś freelancerem, który mobilnie przemieszcza się z miejsca na miejsce, jednak potrzebujesz oficjalnego adresu, który zamieścisz na swojej stronie internetowej lub podasz swoim kontrahentom? Virtual office Warszawa to znakomite rozwiązanie właśnie dla Twojego biznesu.

Nie pozwól, aby trudności związane z lokalizacją firmy spowodowały konieczność rezygnacji z założonych celów. Biuro wirtualne warszawa centrum gwarantuje dogodną i prestiżową lokalizację, która z pewnością spowoduje odczuwalnie większy komfort pracy oraz uznanie w oczach podwykonawców i kontrahentów.

Nowoczesne rozwiązania w biznesie

Zamknij oczy i wyobraź sobie swoją przyszłość. Gdzie chcesz być za pięć, dziesięć, piętnaście lat? Masz pomysł na swój własny biznes, jednak obawiasz się trudnego startu? Martwisz się, czy znajdziesz odpowiednie miejsce na swoje biuro oraz czy koszty związane z jego utrzymaniem nie spowodują, że Twoje cele już na zawsze pozostaną w sferze wyłącznie marzeń?

A teraz jeszcze raz zamknij oczy i wyobraź sobie mikrobiuro w Warszawie, w którym będziesz mógł w komfortowych warunkach realizować wszystkie projekty zawodowe. Nikt nie będzie Ci przeszkadzać, a obecność innych osób dodatkowo zadziała mobilizują i inspirująco. Jeszcze nigdy rozwój własnego biznesu nie był taki prosty.

Twoje miejsce w świecie biznesu

Mikrobiura to znakomite rozwiązanie dla wszystkich właścicieli firm, którym zależy na najbardziej ekonomicznej formie, niezbędnej do zarejestrowania swojej firmy w doskonałej lokalizacji w Warszawie. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób, które planują zarejestrować działalność gospodarczą, jak również do właścicieli działających firm, którym zależy na zmniejszeniu kosztów związanych z prowadzeniem biura stacjonarnie.

Cowork to profesjonalna i inspirująca strefa pracy oraz zapewniająca kompleksowe wsparcie dla biznesu. Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży wynajmu adresu dla firmy. Taki profesjonalny, wirtualny adres to usługa stanowiąca filar tego typu działalności. Pierwsza z nich daje możliwość wykupienia miejsca w firmowym Open Space, gdzie każdy z coworkerów posiada własne biurko i nieograniczony dostęp do Internetu.

Jak wynająć wirtualny adres w Warszawie?

Zapraszamy do skorzystania z usług biuro wirtualne warszawa centrum, dzięki któremu prowadzenie własnej firmy będzie na miarę możliwości każdego jej właściciela. Prestiżowy adres w Warszawie znakomicie wzmocni wizerunek firmy, która będzie prezentować się korzystniej na tle konkurencji.

Dzięki elastycznej ofercie, każdy może sam zadecydować, na ile dni w tygodniu czy miesiącu chce wynająć takie miejsce pracy. Natomiast wirtualny adres to usługa skierowana głównie do przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na założenie własnej działalności. W przypadku CoWork jest to prestiżowa lokalizacja przy ul. Marszałkowskiej 58 w centrum Warszawy. Nasza oferta została stworzona z myślą o potrzebie posiadania reprezentacyjnego adresu dla siedziby firmy czy oddziału, jak również adresu korespondencyjnego.

W ramach wirtualnego adresu zapewniamy:

 • prestiżowy adres dla spółki lub działalności gospodarczej  przy ul. Marszałkowskiej 58 w Warszawie
 • obsługa recepcyjna Twojej firmy
 • pełna obsługa korespondencji przychodzącej: odbiór i powiadamianie o nadchodzącej korespondencji, skanowanie korespondencji i przekazywanie jej do Klienta
 • możliwość przesłania lub przekierowania korespondencji na wskazany adres przez Klienta
 • dostęp do systemu powiadamiania i odbioru korespondencji PIGEON
 • rejestracja podmiotów gospodarczych
 • pełna obsługa księgowa (jednoosobowe działalności i spółki)
 • wsparcie doradcze w różnych dziedzinach
 • na terenie biura dostęp do szybkiego bezprzewodowego internetu
 • dostęp do wyposażonego pomieszczenia socjalnego (kuchni)
 • możliwość skorzystania z urządzeń biurowych: drukarka, skaner, ksero
 • przechowywanie dokumentów

Nasze usługi

 

Usługi
(opłata miesięczna netto)

Wirtualny
adres

Wirtualne
biuro

99

149

Wynajem adresu na siedzibę firmy + +
Udostępnienie adresu korespondencyjnego + +
Odbieranie i przechowywanie korespondencji + +
Odbieranie przesyłek kurierskich + +
Powiadomienie poprzez e-mail o nadejściu przesyłki oraz danych nadawcy + +
Wysyłka raz w miesiącu zebranej korespondencji w formie listu poleconego na wskazany adres +
Skanowanie korespondencji i przesyłanie na adres e-mail (do 75 stron miesięcznie) +

 

Przekazanie korespondencji

Opłaty (netto)

Odbiór własny 0 zł
Poczta Polska 5 zł + opłata pocztowa
Przesyłka kurierska 5 zł + opłata kurierska
Poczta elektroniczna – skanowanie (1 str.) 1 zł

 

Usługi dodatkowe

Opłaty (netto)

Rejestracja w KRS wg cennika
Ksero dokumentów (cz-b) 1 zł / str.
Ksero dokumentów (kolor) 2 zł / str.
Drukowanie dokumentów (druk cz-b) 1 zł / str.
Skanowanie dokumentów 1 zł / str.